Vše okolo kapličkyVyhodnocení hry o dary Svaté Ludmily

První hodnocení proběhlo 17. 9. 2021 v 16°° hodin u kapličky. Zde budou uvedeny výsledky všech ročníků.


  Napsali v novinách


II. ROČNÍK 2022 CENA POROTY

1.

Foto 2201 Uheský Brod

      "Inspirace místem," nazvala tuto fotku Lenka Králíková, která se rozhodla při jedné projížďce na kolech se svým přítelem Tomášem, že pokud si ji chce vzít, takže to bude jedině tady u této kapličky.
Stalo se tak 21. 5. 2022

Více ve videu zde2.
Foto 2202 Blatnička

      "Trojročí," dcerky Lindušky Bártkové vzniklo tak nějak nedopatřením. Maminka Tereza v roce 2021 poslala do soutěže dvě fotky, ale už bylo po uzávěrce, takže jsem jí navrhl, ať udělá ještě jednu fotku v letošním roce a bude to časoběrný snímek. Terezka tak na poslední chvíli přece jen udělala a letos se to už stihlo.3.

Foto 2203 Blatnice pod Svatým Antonínkem

      "Rodinný výlet," svým dětem a jejich kamarádům udělal autor fotografie
Ing. Antonín Hanák. Děti si pro cenu přijeli osobně spolu s maminkou.
4.
Foto 2204 Frídek Místek

      "Posečkej člověče," život ti stejně uteče a prožít si ho musí každý sám. Motorkář Jan Tomečko to vživotě neměl vždy růžové, ale dnes je z něj spokojený pohodář.
Cena mu zašleme před štědrým dnem, dárek bude ryze místní.:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

I. ROČNÍK 2021 CENA POROTY

1.
Dobrý den. Moc děkuji za zaslané dárečky. Manželka je nadšená hlavně z toho hrníčku s fotkou. Když jsem ji u té kapličky fotil, vůbec mě nenapadlo, že by ta fotka mohla zaujmout. Nikdy jsem žádné fotky do soutěže neposílal, tak mě to fakt překvapilo. Můžu se jen pro zajímavost zeptat kolik vám došlo fotek? S pozdravem Lubomír Vychodil
Foto 21006 Litovel

      Z dopisu: Dovolená na kolech po Bílých Karpatech. Zdravíme z našeho dočasného útočiště v Lipově a zasíláme fotku do soutěže z krásného místa kde je kaplička postavena. S pozdravem Lubomír Vychodil

2.

Zdravím, pane Hučík, včera nám od Vás dorazil balíček s výhrou a teda ... no nemám slov. Byli jsme mile překvapeni, vůbec jsme nepočítali, že nám toho tolik pošlete. Hrnečky jsou nádherné, budeme mít hezkou památku, ty se fakt povedly. A v nich navíc sušené dobrůtky - ještě mi řekněte, křížaly z jablek i švestky jsme poznali a to ovoce v cukru jsou hrušky? Každopádně vše je mňamkové a voňavé. A k tomu opravdu ta Pálava - vypijeme ji na Vaše zdraví. Moc Vám děkujeme a zdravíme, ať se Vám daří - ve zdraví a pohodě. Krásný den přejí všichni od Jirovských.
Foto 21009 Benešov

      Z dopisu: Dobrý den, přiloženě zasílám do hry fotku od kapličky sv. Ludmily v Blatničce. Tuto krásnou krajinu jsme navštívili během naší "okružní procházky" o dovolené dne 19. srpna. Moc se nám tu líbilo, kochali jsme se krajinou i vínem a zde u kapličky je ideální místo pro fotografii. Hezký den a Čechy zdraví Moravu Eva Jirovská Benešov3.

Moc děkujeme za přivezenou cenu. Dcery mají velkou radost z hrníčků,
manželka ze sušeného ovoce a víno zbylo na mě. S pozdravem Petr Dominik
Foto 21007 Uherský Ostroh

      Z dopisu: Jeli jsme kolem 22.8.2021, po krátké jízdě do kopečka od Hluku, pěkné místo k odpočinku a načerpání sil na další cestu. Petr DominikCENA DIVÁKŮ

1.
Foto 21002 Blatnice pod Sv. Antonínkem

      Jednoho krásného zimního dne z kraje roku 2021 si vyrazil blatnický místostarosta Ing. Antonín Hanák na výšlap z rodné dědiny jeho manželky, tedy z Boršic u Blatnice, do své rodné obce Blatnice pod Svatým Antonínkem. Když míjel kapličku, pořídil tento opravdu povedený snímek.

2.
Foto 21003 Milotice

     Tuto fotku pořídila Renáta Holešínská když zde byla se svou kamarádkou Jarmilou Hruškovou.

3.

Dorazilo !!! Juuuu moc děkuji!! Cena diváků??? Já už ani nevím,
že jsem soutěžila. Moc moc děkuji to je moc milé! Lida Šumová
Foto 21004 Praha

     Ludmila Šumová, dcera rodačky z Blatničky Ludmily Šumové roz. Hučíkové, velmi nápaditě a vtipně pózovala před kapličkou, které nese její jméno.CENY URČENÉ LOSOVÁNÍM

1.

Ahoj. Kamil mi předal výhru, je mi líto, že jsem nevylezla,
fakt mám horečku, ale mám obrovitánskou radost.
Mooooooc děkuju. Petra Stašková
Foto 21005 Blatnička

      Petře Staškové přálo štěstí a los určil, že právě ona obdrží 1. věcnou cenu. Foto nám zaslala hned začátkem léta.2.
Foto 21008 Bánov

     Z dopisu: 19.7.2021 jsem navštívil toto místo s přítelkyní Ludmilou,tak posílám fotky. Pavel Pučik

3.
Foto 21010 Blatnička

      Ludmila Janásová se u kapličky zcela náhodou potkala s holkami Sečkařovými a Kamilkou Markovou. Při té příležitosti vznikla i tato selfí. Los jim určil 3. věcnou cenu.NEJMLADŠÍ ÚČASTNÍK HRY

Foto 21001

      A tohle je nejmladší soutěžící, Toník Hruška. Babička Jarmila Hrušková jej zde přivezla a vyfotila. Udělala mě tím velkou radost.Mohu prozradit, že už nyní jsme obdrželi fotky pro příští ročník 2022, který má uzavírku 31.8.2022. Tak neváhejte a foťte !!!
Pořady "Veselá je dědina" a tyto webové stránky provozuje Václav Hučík 2014/2 Veselá je dědina